RC1206FR-13130KL
MFR.Part #
RC1206FR-13130KL
JLCPCB Part #
C6263353
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS