RC1206FR-10845RL
MFR.Part #
RC1206FR-10845RL
JLCPCB Part #
C6638568
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS