RC1206FR-1080R6L
MFR.Part #
RC1206FR-1080R6L
JLCPCB Part #
C7336409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS