RC1206FR-10750RL
MFR.Part #
RC1206FR-10750RL
JLCPCB Part #
C4343873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS