RC1206FR-106K65L
MFR.Part #
RC1206FR-106K65L
JLCPCB Part #
C6638564
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS