RC1206FR-106K2L
MFR.Part #
RC1206FR-106K2L
JLCPCB Part #
C7038528
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS