RC1206FR-1068RL
MFR.Part #
RC1206FR-1068RL
JLCPCB Part #
C4065842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS