RC1206FR-10604RL
MFR.Part #
RC1206FR-10604RL
JLCPCB Part #
C4552441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS