RC1206FR-1056KL
MFR.Part #
RC1206FR-1056KL
JLCPCB Part #
C5720735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS