RC1206FR-1049R9L
MFR.Part #
RC1206FR-1049R9L
JLCPCB Part #
C7336369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS