RC1206FR-10412KL
MFR.Part #
RC1206FR-10412KL
JLCPCB Part #
C6965410
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS