RC1206FR-10402RL
MFR.Part #
RC1206FR-10402RL
JLCPCB Part #
C5842850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS