RC1206FR-103K3L
MFR.Part #
RC1206FR-103K3L
JLCPCB Part #
C4103649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS