RC1206FR-102R67L
MFR.Part #
RC1206FR-102R67L
JLCPCB Part #
C5720684
Description
-55℃~+155℃ 2.67Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS