RC1206FR-102K67L
MFR.Part #
RC1206FR-102K67L
JLCPCB Part #
C5842846
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS