RC1206FR-10249RL
MFR.Part #
RC1206FR-10249RL
JLCPCB Part #
C7038499
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS