RC1206FR-101K21L
MFR.Part #
RC1206FR-101K21L
JLCPCB Part #
C20163716
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS