RC1206FR-07976RL
MFR.Part #
RC1206FR-07976RL
JLCPCB Part #
C137221
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS