RC1206FR-0791KL
MFR.Part #
RC1206FR-0791KL
JLCPCB Part #
C246059
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS