RC1206FR-078M25L
MFR.Part #
RC1206FR-078M25L
JLCPCB Part #
C488970
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS