RC1206FR-0776R8L
MFR.Part #
RC1206FR-0776R8L
JLCPCB Part #
C488964
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS