RC1206FR-0775RP
MFR.Part #
RC1206FR-0775RP
JLCPCB Part #
C7276386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS