RC1206FR-0775RL
MFR.Part #
RC1206FR-0775RL
JLCPCB Part #
C137233
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS