RC1206FR-076K8L
MFR.Part #
RC1206FR-076K8L
JLCPCB Part #
C246053
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS