RC1206FR-0768K1P
MFR.Part #
RC1206FR-0768K1P
JLCPCB Part #
C20163708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS