RC1206FR-07681RP
MFR.Part #
RC1206FR-07681RP
JLCPCB Part #
C7038455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS