RC1206FR-0762RL
MFR.Part #
RC1206FR-0762RL
JLCPCB Part #
C137243
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS