RC1206FR-0762KP
MFR.Part #
RC1206FR-0762KP
JLCPCB Part #
C20163703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS