RC1206FR-0756KP
MFR.Part #
RC1206FR-0756KP
JLCPCB Part #
C6757478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS