RC1206FR-07562RP
MFR.Part #
RC1206FR-07562RP
JLCPCB Part #
C7038453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS