RC1206FR-0751R1P
MFR.Part #
RC1206FR-0751R1P
JLCPCB Part #
C7276383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS