RC1206FR-074R7P
MFR.Part #
RC1206FR-074R7P
JLCPCB Part #
C6757476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS