RC1206FR-074R75L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-074R75L
JLCPCB Part #
C327310
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS