RC1206FR-074M64P
MFR.Part #
RC1206FR-074M64P
JLCPCB Part #
C5862101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS