RC1206FR-074K99L
MFR.Part #
RC1206FR-074K99L
JLCPCB Part #
C137261
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS