RC1206FR-074K7P
MFR.Part #
RC1206FR-074K7P
JLCPCB Part #
C7276382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS