RC1206FR-074K3P
MFR.Part #
RC1206FR-074K3P
JLCPCB Part #
C7276381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS