RC1206FR-0749K9L
MFR.Part #
RC1206FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C137266
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS