RC1206FR-0743KP
MFR.Part #
RC1206FR-0743KP
JLCPCB Part #
C6757474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS