RC1206FR-07430RP
MFR.Part #
RC1206FR-07430RP
JLCPCB Part #
C20163679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS