RC1206FR-07402KP
MFR.Part #
RC1206FR-07402KP
JLCPCB Part #
C7336278
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS