RC1206FR-073R3L
MFR.Part #
RC1206FR-073R3L
JLCPCB Part #
C137283
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS