RC1206FR-073M83P
MFR.Part #
RC1206FR-073M83P
JLCPCB Part #
C20163677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS