RC1206FR-073K9L
MFR.Part #
RC1206FR-073K9L
JLCPCB Part #
C137289
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS