RC1206FR-073K83L
MFR.Part #
RC1206FR-073K83L
JLCPCB Part #
C488788
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS