RC1206FR-073K4L
MFR.Part #
RC1206FR-073K4L
JLCPCB Part #
C488779
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS