RC1206FR-0739K2L
MFR.Part #
RC1206FR-0739K2L
JLCPCB Part #
C488819
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS