RC1206FR-07390KP
MFR.Part #
RC1206FR-07390KP
JLCPCB Part #
C6263289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS