RC1206FR-07374KL
MFR.Part #
RC1206FR-07374KL
JLCPCB Part #
C137301
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS