RC1206FR-0734R8P
MFR.Part #
RC1206FR-0734R8P
JLCPCB Part #
C6757464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS